Innesvingen Ligan 2008/2009

Kalender & resultat


V43-44 (20/10/2008 - 27/10/2008)

2008-10-20
19:00    1B Wagglers-10B Team Hällene3:0
19:00    5B Bror & Jag-9B Tattarn & Fänrik Fjun3:0
19:00    3B Mannerfelt-2B Lennarts0:3
19:00    4B Henrik Martins-8B KBA Lefty´s2:1
19:00    3A Knoll & Tott 2009-2A Lasse Grävare3:0
19:00    1A MAP Sverige 2-10A Lasse Grävare0:3
19:00    5A Lars Tommy-9A Mulliganerna-:-
19:00    4A Norrlänningarna-8A Torslanda Damer2:1
19:00    1C Midroc Elektro-10C Betong Konsulten1:2
19:00    5C The Crackers-9C LAGE1:2
19:00    3C Snedseglarna-2C Team WoW2.5:0.5
19:00    1E The Hagenz-10E Fredrik Sebastianz0:3
19:00    5E Unlucky Basatrds-9E Börjessonz2.5:0.5
19:00    3E Goldwell-2E Lagnamn3:0
19:00    4E Kott å Snätt-8E Hazard Golf2:1
19:00    4C Veteranerna-MAN3:0

V45-46 (03/11/2008 - 10/11/2008)

2008-11-03
19:00    2A Lasse Grävare-10A Lasse Grävare3:0
19:00    3A Knoll & Tott 2009-1A MAP Sverige 23:0
19:00    6A Torslanda Ladys-7A Team Svåger3:0
2008-11-04
19:00    2B Lennarts-10B Team Hällene1:2
19:00    3B Mannerfelt-1B Wagglers0:3
19:00    6B Infratech 1-7B Spicy-Air1:2
19:00    5B Bror & Jag-4B Henrik Martins0.5:2.5
2008-11-05
19:00    2C Team WoW-10C Betong Konsulten2:1
19:00    3C Snedseglarna-1C Midroc Elektro0.5:2.5
19:00    6C Slicers-7C Nykomlingarna3:0
19:00    5C The Crackers-4C Veteranerna1:2
2008-11-10
19:00    2E Lagnamn-10E Fredrik Sebastianz0.5:2.5
19:00    3E Goldwell-1E The Hagenz2:1
19:00    6E Medinfo West-7E Itchy & Scratchy3:0
19:00    5E Unlucky Basatrds-4E Kott å Snätt3:0
2008-11-11
19:00    1F Kodepojkarna-10F Mölndals GK0.5:2.5
19:00    5F Chip & Putt-9F Team Scottie1:2
19:00    3F Sjögärde Elit-2F PeLa1:2
19:00    4F Råberg-8F Hackarn & Huggarn0:3

V47-48 (17/11/2008 - 19/11/2008)

2008-11-17
19:00    4A Norrlänningarna-9A Mulliganerna0:3
19:00    1A MAP Sverige 2-2A Lasse Grävare0:3
19:00    7A Team Svåger-8A Torslanda Damer1:2
19:00    6A Torslanda Ladys-10A Lasse Grävare3:0
2008-11-18
19:00    4B Henrik Martins-9B Tattarn & Fänrik Fjun3:0
19:00    1B Wagglers-2B Lennarts2:1
19:00    7B Spicy-Air-8B KBA Lefty´s1:2
19:00    6B Infratech 1-10B Team Hällene-:-
2008-11-19
19:00    4C Veteranerna-9C LAGE3:0
19:00    1C Midroc Elektro-2C Team WoW2:1
19:00    7C Nykomlingarna-MAN2:1
19:00    6C Slicers-10C Betong Konsulten2.5:0.5
2008-11-24
19:00    4E Kott å Snätt-9E Börjessonz0:3
19:00    1E The Hagenz-2E Lagnamn2:1
19:00    7E Itchy & Scratchy-8E Hazard Golf0:3
19:00    6E Medinfo West-10E Fredrik Sebastianz2.5:0.5
2008-11-25
19:00    2F PeLa-10F Mölndals GK1.5:1.5
19:00    3F Sjögärde Elit-1F Kodepojkarna3:0
19:00    6F Furios Golfers-7F Mölndals GK3:0
19:00    5F Chip & Putt-4F Råberg1:2

V49-50 (01/12/2008 - 08/12/2008)

2008-12-01
19:00    1A MAP Sverige 2-7A Team Svåger2:1
19:00    3A Knoll & Tott 2009-6A Torslanda Ladys2:1
19:00    4A Norrlänningarna-2A Lasse Grävare0:3
2008-12-02
19:00    1B Wagglers-7B Spicy-Air0.5:2.5
19:00    3B Mannerfelt-6B Infratech 11:2
19:00    4B Henrik Martins-2B Lennarts0:3
19:00    5B Bror & Jag-8B KBA Lefty´s3:0
2008-12-03
19:00    1C Midroc Elektro-7C Nykomlingarna3:0
19:00    3C Snedseglarna-6C Slicers2.5:0.5
19:00    4C Veteranerna-2C Team WoW0:3
2008-12-08
12:00    5C The Crackers-MAN0:3
19:00    1E The Hagenz-7E Itchy & Scratchy3:0
19:00    3E Goldwell-6E Medinfo West2:1
19:00    4E Kott å Snätt-2E Lagnamn0:3
2008-12-09
12:00    5E Unlucky Basatrds-8E Hazard Golf3:0
19:00    4F Råberg-9F Team Scottie3:0
19:00    1F Kodepojkarna-2F PeLa3:0
19:00    7F Mölndals GK-8F Hackarn & Huggarn0:3
19:00    6F Furios Golfers-10F Mölndals GK3:0
2008-12-10
19:00    1D Team Sjö-Bo-2D Tår Masters3:0
19:00    6D EDM Consult-7D Left Is Right2:1
19:00    5D Dubbelpeggarna-4D Stållarna-:-

V51-02 (15/12/2008 - 05/01/2009)

2008-12-15
19:00    8A Torslanda Damer-10A Lasse Grävare1:2
19:00    3A Knoll & Tott 2009-4A Norrlänningarna3:0
19:00    7A Team Svåger-9A Mulliganerna0:3
2008-12-16
19:00    8B KBA Lefty´s-10B Team Hällene3:0
19:00    3B Mannerfelt-4B Henrik Martins0:3
19:00    2B Lennarts-5B Bror & Jag0:3
19:00    7B Spicy-Air-9B Tattarn & Fänrik Fjun3:0
2008-12-17
19:00    MAN-10C Betong Konsulten3:0
19:00    3C Snedseglarna-4C Veteranerna3:0
19:00    2C Team WoW-5C The Crackers2:1
19:00    7C Nykomlingarna-9C LAGE3:0
2009-01-05
19:00    8E Hazard Golf-10E Fredrik Sebastianz0:3
19:00    3E Goldwell-4E Kott å Snätt3:0
19:00    2E Lagnamn-5E Unlucky Basatrds2:1
19:00    7E Itchy & Scratchy-9E Börjessonz0:3
2009-01-06
19:00    1F Kodepojkarna-7F Mölndals GK2:1
19:00    3F Sjögärde Elit-6F Furios Golfers2:1
19:00    4F Råberg-2F PeLa2.5:0.5
19:00    5F Chip & Putt-8F Hackarn & Huggarn1:2
2009-01-07
19:00    3D Susannorna-1D Team Sjö-Bo1:2
19:00    6D EDM Consult-4D Stållarna1.5:1.5
19:00    2D Tår Masters-7D Left Is Right2:1

V3-4 (12/01/2009 - 19/01/2009)

2009-01-12
19:00    6A Torslanda Ladys-4A Norrlänningarna2.5:0.5
19:00    2A Lasse Grävare-9A Mulliganerna3:0
19:00    3A Knoll & Tott 2009-7A Team Svåger3:0
2009-01-13
19:00    5B Bror & Jag-10B Team Hällene2:1
19:00    6B Infratech 1-4B Henrik Martins0:3
19:00    2B Lennarts-9B Tattarn & Fänrik Fjun0:3
19:00    3B Mannerfelt-7B Spicy-Air1:2
2009-01-14
19:00    5C The Crackers-10C Betong Konsulten1:2
19:00    6C Slicers-4C Veteranerna3:0
19:00    2C Team WoW-9C LAGE2:1
19:00    3C Snedseglarna-7C Nykomlingarna0:3
2009-01-19
19:00    5E Unlucky Basatrds-10E Fredrik Sebastianz1:2
19:00    6E Medinfo West-4E Kott å Snätt1:2
19:00    2E Lagnamn-9E Börjessonz3:0
19:00    3E Goldwell-7E Itchy & Scratchy3:0
2009-01-20
19:00    8F Hackarn & Huggarn-10F Mölndals GK2.5:0.5
19:00    3F Sjögärde Elit-4F Råberg1:2
19:00    2F PeLa-5F Chip & Putt-:-
19:00    7F Mölndals GK-9F Team Scottie-:-
2009-01-21
19:00    3D Susannorna-6D EDM Consult3:0
19:00    4D Stållarna-7D Left Is Right0:3
19:00    2D Tår Masters-5D Dubbelpeggarna3:0

V5-6 (26/01/2009 - 08/02/2009)

2009-01-26
19:00    1A MAP Sverige 2-9A Mulliganerna1:2
19:00    2A Lasse Grävare-8A Torslanda Damer3:0
19:00    3A Knoll & Tott 2009-10A Lasse Grävare3:0
2009-01-27
19:00    5B Bror & Jag-6B Infratech 12:1
19:00    1B Wagglers-9B Tattarn & Fänrik Fjun3:0
19:00    2B Lennarts-8B KBA Lefty´s0:3
19:00    3B Mannerfelt-10B Team Hällene3:0
2009-01-28
19:00    5C The Crackers-6C Slicers0:3
19:00    1C Midroc Elektro-9C LAGE3:0
19:00    2C Team WoW-MAN2:1
19:00    3C Snedseglarna-10C Betong Konsulten1.5:1.5
2009-02-03
19:00    5F Chip & Putt-10F Mölndals GK2:1
19:00    6F Furios Golfers-4F Råberg1.5:1.5
19:00    2F PeLa-9F Team Scottie-:-
19:00    3F Sjögärde Elit-7F Mölndals GK2:1
2009-02-04
19:00    1D Team Sjö-Bo-7D Left Is Right3:0
19:00    3D Susannorna-4D Stållarna1:2
19:00    5D Dubbelpeggarna-6D EDM Consult2.5:0.5
2009-02-08
19:00    5E Unlucky Basatrds-6E Medinfo West0:3
19:00    1E The Hagenz-9E Börjessonz3:0
19:00    2E Lagnamn-8E Hazard Golf2.5:0.5
19:00    3E Goldwell-10E Fredrik Sebastianz1:2

V7-8 (09/02/2009 - 16/02/2009)

2009-02-09
19:00    1A MAP Sverige 2-8A Torslanda Damer1:2
19:00    4A Norrlänningarna-10A Lasse Grävare1:2
19:00    6A Torslanda Ladys-2A Lasse Grävare2:1
19:00    3A Knoll & Tott 2009-9A Mulliganerna0:3
2009-02-10
19:00    1B Wagglers-8B KBA Lefty´s1:2
19:00    4B Henrik Martins-10B Team Hällene3:0
19:00    6B Infratech 1-2B Lennarts3:0
19:00    3B Mannerfelt-9B Tattarn & Fänrik Fjun3:0
19:00    5B Bror & Jag-7B Spicy-Air1.5:1.5
2009-02-11
19:00    1C Midroc Elektro-MAN2:1
19:00    4C Veteranerna-10C Betong Konsulten2:1
19:00    6C Slicers-2C Team WoW3:0
19:00    3C Snedseglarna-9C LAGE3:0
19:00    5C The Crackers-7C Nykomlingarna0:3
2009-02-16
19:00    1E The Hagenz-8E Hazard Golf0:3
19:00    4E Kott å Snätt-10E Fredrik Sebastianz0:3
19:00    6E Medinfo West-2E Lagnamn0:3
19:00    3E Goldwell-9E Börjessonz1:2
19:00    5E Unlucky Basatrds-7E Itchy & Scratchy3:0
2009-02-17
19:00    5F Chip & Putt-6F Furios Golfers2.5:0.5
19:00    1F Kodepojkarna-9F Team Scottie1:2
19:00    2F PeLa-8F Hackarn & Huggarn0:3
19:00    3F Sjögärde Elit-10F Mölndals GK2:1
2009-02-18
19:00    3D Susannorna-7D Left Is Right3:0
19:00    4D Stållarna-2D Tår Masters0:3
19:00    5D Dubbelpeggarna-1D Team Sjö-Bo0.5:2.5

V9-10 (23/02/2009 - 02/03/2009)

2009-02-23
19:00    4A Norrlänningarna-7A Team Svåger3:0
19:00    6A Torslanda Ladys-8A Torslanda Damer2:1
19:00    9A Mulliganerna-10A Lasse Grävare2:1
2009-02-24
19:00    4B Henrik Martins-7B Spicy-Air1:2
19:00    6B Infratech 1-8B KBA Lefty´s0:3
19:00    9B Tattarn & Fänrik Fjun-10B Team Hällene3:0
19:00    5B Bror & Jag-1B Wagglers2:1
2009-02-25
19:00    4C Veteranerna-7C Nykomlingarna1:2
19:00    6C Slicers-MAN3:0
19:00    9C LAGE-10C Betong Konsulten2:1
19:00    5C The Crackers-1C Midroc Elektro0:3
2009-03-02
19:00    4E Kott å Snätt-7E Itchy & Scratchy1:2
19:00    6E Medinfo West-8E Hazard Golf1.5:1.5
19:00    9E Börjessonz-10E Fredrik Sebastianz1:2
19:00    5E Unlucky Basatrds-1E The Hagenz3:0
2009-03-03
19:00    1F Kodepojkarna-8F Hackarn & Huggarn2.5:0.5
19:00    4F Råberg-10F Mölndals GK0:3
19:00    6F Furios Golfers-2F PeLa3:0
19:00    3F Sjögärde Elit-9F Team Scottie2.5:0.5
19:00    5F Chip & Putt-7F Mölndals GK-:-
2009-03-04
19:00    5D Dubbelpeggarna-7D Left Is Right-:-
19:00    6D EDM Consult-2D Tår Masters1.5:1.5
19:00    4D Stållarna-1D Team Sjö-Bo0:3

V11-12 (09/03/2009 - 16/03/2009)

2009-03-09
19:00    6A Torslanda Ladys-1A MAP Sverige 22.5:0.5
19:00    7A Team Svåger-10A Lasse Grävare0:3
19:00    8A Torslanda Damer-9A Mulliganerna3:0
2009-03-10
19:00    3B Mannerfelt-5B Bror & Jag0:3
19:00    6B Infratech 1-1B Wagglers0:3
19:00    7B Spicy-Air-10B Team Hällene0.5:2.5
19:00    8B KBA Lefty´s-9B Tattarn & Fänrik Fjun2.5:0.5
2009-03-11
19:00    3C Snedseglarna-5C The Crackers3:0
19:00    6C Slicers-1C Midroc Elektro2:1
19:00    7C Nykomlingarna-10C Betong Konsulten3:0
19:00    MAN-9C LAGE3:0
2009-03-16
19:00    3E Goldwell-5E Unlucky Basatrds3:0
19:00    6E Medinfo West-1E The Hagenz-:-
19:00    7E Itchy & Scratchy-10E Fredrik Sebastianz0:3
19:00    8E Hazard Golf-9E Börjessonz0:3
2009-03-17
19:00    4F Råberg-7F Mölndals GK2:1
19:00    6F Furios Golfers-8F Hackarn & Huggarn1:2
19:00    9F Team Scottie-10F Mölndals GK3:0
19:00    5F Chip & Putt-1F Kodepojkarna1:2
2009-03-18
19:00    3D Susannorna-5D Dubbelpeggarna1.5:1.5
19:00    6D EDM Consult-1D Team Sjö-Bo0:3

V13-14 (23/03/2009 - 30/03/2009)

2009-03-23
19:00    6A Torslanda Ladys-9A Mulliganerna1:2
19:00    4A Norrlänningarna-1A MAP Sverige 22:1
19:00    2A Lasse Grävare-7A Team Svåger3:0
19:00    3A Knoll & Tott 2009-8A Torslanda Damer1:2
2009-03-24
19:00    6B Infratech 1-9B Tattarn & Fänrik Fjun2:1
19:00    4B Henrik Martins-1B Wagglers3:0
19:00    2B Lennarts-7B Spicy-Air3:0
19:00    3B Mannerfelt-8B KBA Lefty´s0:3
2009-03-25
19:00    6C Slicers-9C LAGE3:0
19:00    4C Veteranerna-1C Midroc Elektro1:2
19:00    2C Team WoW-7C Nykomlingarna0:3
19:00    3C Snedseglarna-MAN1:2
2009-03-30
19:00    6E Medinfo West-9E Börjessonz2:1
19:00    4E Kott å Snätt-1E The Hagenz1:2
19:00    2E Lagnamn-7E Itchy & Scratchy3:0
19:00    3E Goldwell-8E Hazard Golf2:1
2009-03-31
19:00    3F Sjögärde Elit-5F Chip & Putt3:0
19:00    6F Furios Golfers-1F Kodepojkarna1.5:1.5
19:00    7F Mölndals GK-10F Mölndals GK1:2
19:00    8F Hackarn & Huggarn-9F Team Scottie2:1
2009-04-01
19:00    3D Susannorna-2D Tår Masters0:3

V15-16 (06/04/2009 - 16/04/2009)

2009-04-14
19:00    6F Furios Golfers-9F Team Scottie3:0
19:00    4F Råberg-1F Kodepojkarna0.5:2.5
19:00    2F PeLa-7F Mölndals GK0:3
19:00    3F Sjögärde Elit-8F Hackarn & Huggarn1:2